ŠKODA AUTO vám přiváží jedinečný interaktivní projekt, díky kterému budou žáci osmých a devátých tříd základních škol moci nahlédnout do zázemí jedné z největších automobilek ve střední Evropě. Takzvaná mobilní laboratoř ŠKODA AUTO EDU.LAB je představena vybraným základním školám v okolí Mladé Boleslavi, Kvasin a Vrchlabí.

Škoda auto

Díky projektu studenti získají povědomí o moderních technologiích jako robotika, umělá inteligence, 3D tisk, virtuální realita nebo termovize, se kterými by při normální výuce jen těžko přišli do styku.

Nabízíme netradiční zážitek a poznání moderních technologií, který je pro žáky základních škol zcela zdarma. Přijedeme do vašeho města, do blízkosti vaší školy. Naším cílem je zaujmout nejenom žáky se zájmem o technické obory, ale také ty, kteří se doposud o moderní technologie nezajímali.

technologie

Mobilní laboratoř využívá jako své zázemí plně automatizovaný návěs BEST TRAILER, který patří v současnosti mezi nejmodernější mobilní řešení pro prezentaci firem a institucí. Systém rozložitelné, kryté prezentační plochy, umožňuje rychlý a efektivní způsob instalace. Vnitřní plocha pak po rozložení nabízí až 62m2 plně klimatizovaného prostoru.

Dozvědět více